Çalışma Saatleri
  • P.tesi 7/24
  • Salı 7/24
  • Çarşamba 7/24
  • Perşembe 7/24
  • Cuma 7/24
  • C.tesi 7/24
  • Pazar 7/24

Hafta Sonu Servisi

Hafta Sonu servisi hizmetimiz, kombinizin arızalanması durumunda yönlendiriliyor. Arıza tespit ve onarım ile çözümleniyor.

Hafta Sonu servisi sayesinde evde olduğunuz zaman diliminde kombinizin bakım onarım işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanıyor. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Uzun zamandan beri devam eden hizmetimiz, sizlerin en hızlı şeklide kombilerinin onarımını içerir. Yedek parça, yeni kombi gibi pek çok ihtiyacınızın da hemen karşılanması sağlanır.

Hafta Sonu Servisi Telefon

Hafta sonunda kombi bakım onarımının yapılması için talep sunmanız yeterli olacaktır. Hafta Sonu servisi telefon numarası verilerek hemen iletişime geçmeniz sağlanıyor. Siz de hemen bu telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçerek onarım ve bakım talep edebilirsiniz. Ekip üyelerimiz sizlere kombinizin sorunu hakkında bilgi verecektir. Ardından da işlemler uygulanır. Anında iletişim ile acil talep sunabilirsiniz.

  • Kombi baca temizleme: Hafta sonu için talep edebileceğiniz hizmet seçeneklerimiz arasında yer alıyor. Hemen siz de bu alanda profesyonel bir şekilde hizmet alarak baca temizliğinin de gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kombi bakımı: Düzenli olarak kombi bakımının yapılması önemlidir. Bunun için de bakım işlemlerinin uygulanmasında profesyonel destek alınması gerekiyor. Ekibimizin bu alanda deneyimini garanti ederek hizmet veriyoruz. Siz de hemen bu alanda profesyonel destek alabilirsiniz. İletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
  • Kombi onarımı: Herhangi bir arıza durumunda iletişime geçmeniz halinde hemen onarım çalışmalarının yapılmasını da sağlıyoruz. Sorun yaşamadan hemen siz de bu alanda avantajlı hizmetimizden faydalanma imkanı bulacaksınız.

Hafta Sonu servisi bakım ve onarım işlemlerinin cumartesi Pazar yapılması demektir. Siz de hemen bunu göz önünde bulundurup faydalanabilirsiniz. Güvenli şekilde kombinizin bakımı, onarımı yapılacaktır. Arıza tespitinin ardından sizin onay vermeniz durumunda, bakım ve onarım için işlemler başlatılır. Seçim tamamen sizin.

Hafta Sonu Servisi Fiyatları

Fiyat konusunda sunulan indirimlerimiz olacak. Ekibimiz konuyla ilgilenecek ve yapılacak olan işleme göre size fiyat verecek. En avantajlı şekilde ödemelerin alınması da sağlanır. hem hafta sonu işlemlerin yapılması hem de en uygun fiyattan sizlere ulaşması son derece önemlidir.  Bunu göz önünde bulundurarak Hafta Sonu servisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.