Sıkça Sorulan Sorular

Kombi bakım servisi hizmetimiz ile ilgili sıkça sorulan soruları yanıtlıyoruz. Merak ettiklerinizin cevabını veriyoruz.

Kombi bakım servisi için sıkça sorulan sorular belirlenerek yanıtları verilmiştir. Ekibimiz tarafından kombi bakım onarım konusunda profesyonel ve avantajlı hizmet alacaksınız.

İlk olarak sık sık sorulan sorulardan biri kombinin ömrü ne kadardır oluyor. Bu tamamen kombinin kalitesine ve kullanım şekline bağlıdır. Eğer düzenli olarak bakım yaptırırsanız kombinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Elbette diğer değişkenlerde bu kombi kullanım konusunda son derece etkilidir. Ancak genel olarak kombi kullanım süresi, normalin üstünde olacaktır.

İkinci olarak merak edilen sorumuz, kombi arıza yaptığında ne yapmalıyım oluyor. Elbette kombinizin arıza yapması halinde hemen kapatmanızı öneriyoruz. Sonrasında ise bu alanda uzman olan ekibimizden bilgi alarak hareket etmeniz önemlidir. İletişim sırasında onarım için ekiplerimizin ne zaman geleceği konusunda bilgi verilecektir.

Tasarruf amaçlı da sık sık sorular alıyoruz. En iyi ısı tasarrufu hangi kombide sağlarım sorusu da sıkça soruluyor. Genel olarak ısı tasarrufunun sağlanacağı kombiler için son teknoloji, yeni kombiler önerilir. Kombinizin nerede muhafaza edildiği de elbette tasarrufu etkileyen hususlar arasında yer almaktadır.

Kombi bakımı ne zaman yapılmalıdır sorusunun yanıtını da veriyoruz. Elbette kombinin bakımının yapılması için uzman desteği almanız önemlidir. Ancak bunun beraberinde doğru zamanda kombi bakımının talep edilmesi de önemli olacak. Kış aylarının başlangıcında mutlaka kombi bakımının yapılması gerekiyor.

Sağlıklı ve güvenli kullanım için mutlaka radyatör ve kombi bakımı yapılmalıdır. Kombi ve radyatör bakımı neden yaptırmalıyım sorunuzun yanıtı; güvenli uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım için şart olacak.

Kombinin suyu kaç bar olmalıdır sorunuzu yanıtlıyoruz. 1.5 bar.

Kombinin ne kadar açık durduğu önemli değildir. Kombiyi 24 saat açık tutmak tehlikeli midir sorusunun yanıtı HAYIR olarak verilir.

Hızlı Randevu Oluştur

  Çalışma Saatleri
  • P.tesi 7/24
  • Salı 7/24
  • Çarşamba 7/24
  • Perşembe 7/24
  • Cuma 7/24
  • C.tesi 7/24
  • Pazar 7/24